fbpx

Paigaldus

Fassaadi paigaldamine ei ole kunagi olnud nii lihtne, kiire ja mugav.

Nichiha on sinu jaoks välja töötanud fassaadisüsteemi, mis hõlmab kõike: kinnitus- ja lisatarvikutest nurgalahendusteni välja. Kõik fassaadi paigaldamiseks vajalikud tarvikud saad meilt. Seega pole sul eraldi ehituspoodidesse vaja midagi otsima minna ja võid olla kindel, et lõpptulemus jääb kvaliteetne ja vastupidav.

Siit leiad kõik Nichiha kiudtsementplaatide samm-sammulised paigaldusjuhendid ja -videod, mida järgides saad fassaadiplaate ka ise paigaldada. 

Käitlemisjuhend

  • Fassaadipaneelid jõuavad sinuni kahe kaupa kilesse pakituna. Kahe plaadi vahel on papp, mis takistab nende omavahelist hõõrdumist.
    Kontrolli paneelid üle kohe, kui need on kohale jõudnud ja veendu, et saadetis oleks korrektselt pakitud, sisaldaks õigeid paneele ja need ei ole transpordi käigus kahjustada saanud.
    Kui avastad, et paneelid on kahjustatud, siis anna meile sellest koheselt teada. Kahjustada saanud plaate ära kindlasti paigaldama hakka!

  • Ladusta paneele horisontaalsel pinnal maast kõrgemal ja veendu, et aluseks olevate tugede vahed oleksid piisavalt tihedad, et paneelid ei kaarduks läbi.

  • Kaitse paneele ilmastikutingimuste eest. Kõige kindlam on, kui hoiad plaate enne paigaldamist katuse all, nii on need vihma eest kõige paremini kaitstud. Kui see pole võimalik, siis õues ladustamisel veendu, et need oleksid vihma eest kindlalt kaitstud, sest paneelid peavad paigaldamise ajal olema kuivad. Niiskeid või märgasid plaate paigaldada ei tohi!

  • Kindlasti ära jäta fassaadiplaate liiga kauaks õue  ”oma aega” ootama, sest plaatide vahele imbunud vihmavesi ja kondenseerunud õhuniiskus võivad fassaadipaneele kahjustada nii, et neid enam kasutada ei saagi. Kahjustada saanud plaate paigaldada ei tohi!

Puhastamine ja hooldus

Võrreldes enamuse meil kasutatavate viimistlusmaterjalidega on Nichiha fassaadiplaadi hooldusvajadus väga väike. 

Siiski tuleb ka neid aeg-ajalt pesta ja puhastada, teha vajadusel väiksemaid värviparandustöid või asendada kahjustada saanud plaate.
Selleteemalise informatsiooni leiad hooldusjuhendist.

Puhasta fassaadiplaadid lõiketolmust. Fassaadiplaatide pind hoia paigaldamise ajal puhas. Pühi lõikamisel tekkinud tolm plaatidelt kohe pärast töötlemist maha, sest plaatidele jäänud tsemenditolm võib niiskust saades plaadi pinnale kinnituda ja tekitada inetuid plekke, mida hiljem on raske eemaldada.

Vajad paigaldajat?

Ei soovi siiski ise fassaadiplaate paigaldada?  Saame sind siin aidata. Anna meile lihtsalt oma soovist teada. Meil on olemas usaldusväärsed ja Nichiha fassaadiplaadi paigalduse kogemusega koostööpartnerid.

Kui vajad nõu või abi või sul on seoses fassaadipaneelidega tekkinud mõni muu küsimus või mure, siis kirjuta või helista julgesti.

Aitame sind suurima rõõmuga, sest teame, et kvaliteetsest fassaadimaterjalist üksi ei piisa: esteetiliselt ilusa ja aastakümneid püsiva fassaadi garanteerib korrektne paigaldus.

Saada tootepäring