Uus! Holm remondilaen - võimalus maksta Nichiha fassaadiplaatide eest osamaksetena

Nichiha fassaadiplaadid on investeering, mis mitte ainult ei paranda sinu kodu välimust, vaid suurendab ka selle väärtust. Samas mõistame, et selline investeering võib olla märkimisväärne ja vahel lihtsalt ei olegi sellist raha korraga kuskilt võtta.

Seetõttu on meil hea meel teatada, et oleme sõlminud partnerluse Holm Bankiga.

Investeeri oma kodu ilusse ja väärtusesse just siis, kui ise soovid

Holm remondilaenuga saad fassaadi paigaldamist alustada kohe, ilma, et peaksid ootama, kuni oled kogunud piisavalt raha. Remondilaen võimaldab sul mugavalt ja paindlikult fassaadiplaadid kohe välja osta, kuid tagasimakse jaotada osamaksetena pikema perioodi peale.

See tähendab, et saad oma kodu muuta ilusamaks ja tõsta selle väärtust just siis, kui ise soovid, mitte siis, kui eelarve seda lubab. 

Tee oma unistus reaalsuseks

Ära lase finantsilistel takistustel pidurdada oma unistuste loomist, olgu selleks siis unistus ilusast kodust või oma kinnisvara väärtuse tõstmine. 

Kui tunned pettumust, et ei saa seda endale hetkel lubada, tutvu Holm remondilaenu võimalustega Holm Banki lehel. See võib olla sinu üks võimalus finantseerida fassaadiplaatide ostu ja muuta oma unistus reaalsuseks, et sellest siis kiiremini rõõmu tunda!

NB! Enne laenulepingu sõlmimist kaalu oma otsust põhjalikult ja tutvu lepingu tingimustega Holm Banki lehel.

Enne-ja-pärast-Nichiha-fassaadiplaadiga-maja
Maja sein enne ja pärast Nichiha fassaadiplaadiga katmist